GPSR0730-3R3M
MFR.Part #
GPSR0730-3R3M
JLCPCB Part #
C477283
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
20mΩ 3.3uH 6A ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS