1.25-H-3PB-RXL
Extended
Manufacturer
GUOCONN
MFR.Part #
1.25-H-3PB-RXL
JLCPCB Part #
C52740945
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 1.25mm 100V 1A 1x3P 3 3P 4.5mm 4.7mm 8.6mm Copper alloy LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 White SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS