1.0K-ES-25PWB-TL
Extended
Manufacturer
GUOCONN
MFR.Part #
1.0K-ES-25PWB-TL
JLCPCB Part #
C53145547
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0℃~+30℃ 1mm 2.5mm 25P 500mA 50V Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin Top Contact SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS