0.5K-AS-24PWB-RW
Extended
Manufacturer
GUOCONN
MFR.Part #
0.5K-AS-24PWB-RW
JLCPCB Part #
C51901214
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 0℃~+30℃ 24P 2mm 400mA 50V Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin Top Contact SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS