GHA12100HD-20
Extended
Manufacturer
GTL-POWER
MFR.Part #
GHA12100HD-20
JLCPCB Part #
C2999061
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10V~18V 125kHz 2 20W 24mm 50mm 72mm 82% Short Circuit Protection ±100V 插件 Isolated Power Modules ROHS