B0303S-1W
Extended
Manufacturer
GTL-POWER
MFR.Part #
B0303S-1W
JLCPCB Part #
C883455
Package
SIP,11.6x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10.16mm 100kHz 10uF 11.6mm 1W 1kV 2.97V~3.63V 3.3V 303mA 6mm 74% 75mVp-p SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS