SS-22F25-G050
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
SS-22F25-G050
JLCPCB Part #
C2848915
Package
插件,23.2x7.5mm
Description
-25℃~+70℃ 10,000 Cycles 12mm 23.2mm 500mA 50V 7.5mm Black DPDT PC Pin Rectangular Columnar Through Hole 插件,23.2x7.5mm Slide Switches ROHS