SS-22F17-G050
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
SS-22F17-G050
JLCPCB Part #
C2848922
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 10,000 Cycles 17mm 19mm 1A 24V 7.5mm Black DPDT PC Pin Rectangular Columnar Through Hole 插件 Slide Switches ROHS