SS-12F20-G070
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
SS-12F20-G070
JLCPCB Part #
C2848914
Package
插件,10.5x5.8mm
Description
10.5mm 12mm 5.8mm 500mA 50V Black PC Pin Rectangular Columnar SPDT Through Hole 插件,10.5x5.8mm Slide Switches ROHS