GT-TS090B-H031-L5-BR
MFR.Part #
GT-TS090B-H031-L5-BR
JLCPCB Part #
C2686886
Package
SMD-4P,6.2x6.2mm
Description
-30℃~+85℃ 12V 2.5N 3.1mm 500,000 Cycles 50mA 6.2mm 6.2mm No Red Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS