GT-TC191A-H026-L60
MFR.Part #
GT-TC191A-H026-L60
JLCPCB Part #
C2890363
Package
SMD,4.5x2.2mm
Description
-30℃~+85℃ 1.8N 12V 2.2mm 2.6mm 4.5mm 50mA 6,000,000 Cycles Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle Without Bracket SMD,4.5x2.2mm Tactile Switches ROHS