GT-F1009SV44-14BBT01
MFR.Part #
GT-F1009SV44-14BBT01
JLCPCB Part #
C29780106
Package
SMD,P=1mm(Staggered pins)
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 14P 1mm 4.4mm Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Non-Latching Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1mm(Staggered pins) FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS