GT-B0805MSV47-60S1101
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
GT-B0805MSV47-60S1101
JLCPCB Part #
C45359015
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+105℃ 0.8mm 100V 2 500mA 5mm 60P Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS