GT-A1257WVS-106SBT01
MFR.Part #
GT-A1257WVS-106SBT01
JLCPCB Part #
C22472751
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x6P 4.13mm 50V 6 6P Beige GH LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS