DC-101-D013
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
DC-101-D013
JLCPCB Part #
C2896637
Package
Plugin,P=2.84mm
Description
-30℃~+85℃ 1.3mm 1.5A 24V 3.65mm DC Power Jack Through Hole Plugin,P=2.84mm DC Power Connectors ROHS