GWFD101-0522A003D2BD-9B
Extended
Manufacturer
GREENCONN
MFR.Part #
GWFD101-0522A003D2BD-9B
JLCPCB Part #
C7279935
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 100V 1x5P 2A 2mm 5 5.5mm 5P 7.6mm Beige PA6T Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=2mm Wire To Board Connector ROHS