GWFA102-1001A803E2BN-9B
Extended
Manufacturer
GREENCONN
MFR.Part #
GWFA102-1001A803E2BN-9B
JLCPCB Part #
C7277088
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 100V 10P 1x10P 2A 2mm 4.7mm 6.1mm PA66 PH Through Hole UL94V-0 SMD,P=2mm Wire To Board Connector ROHS