LM2596-3.3FW05ARHQ
Extended
Manufacturer
GR
MFR.Part #
LM2596-3.3FW05ARHQ
JLCPCB Part #
C49443604
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 150kHz 3.3V 3A 4.5V~40V 5mA Buck Buck Fixed TO-263-5 DC-DC Converters ROHS