GR6119C33M5G
MFR.Part #
GR6119C33M5G
JLCPCB Part #
C18164489
Description
-20℃~+60℃ 1 15V 3.3V 300mA 30mV 3uA 40dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS