G5S12016BM
MFR.Part #
G5S12016BM
JLCPCB Part #
C5644796
Package
TO-247AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.2kV 1.7V@8A 27.9A 50uA@1200V TO-247AB SiC Diodes ROHS