G5S12010BM
MFR.Part #
G5S12010BM
JLCPCB Part #
C7197400
Package
TO-247AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.2kV 1.7V@5A 19.35A 50uA@1200V TO-247AB SiC Diodes ROHS