G5S06506QT
MFR.Part #
G5S06506QT
JLCPCB Part #
C5748214
Package
DFN-4(8x8)
Description
-55℃~+175℃ 1.5V@6A 34A 50uA@650V 650V 90A DFN-4(8x8) SiC Diodes ROHS