G5S06504CT
Extended
Manufacturer
GPT
MFR.Part #
G5S06504CT
JLCPCB Part #
C6625751
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1.6V@4A 13.8A 35A 50uA@650V 650V TO-252 SiC Diodes ROHS