G3S06512B
MFR.Part #
G3S06512B
JLCPCB Part #
C6258773
Package
TO-247AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.7V@6A 27A 50uA@650V 650V TO-247AB SiC Diodes ROHS