GSP002RW-3.81-04P-11-00A(H)
Extended
Manufacturer
GOOSVN
MFR.Part #
GSP002RW-3.81-04P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223946
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS