GSP002D-2.5-04P-11-00A(H)
Extended
Manufacturer
GOOSVN
MFR.Part #
GSP002D-2.5-04P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223953
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 150V 1x4P 2.5mm 20~26 4 4A 4P Green Hinged (Snap On) Male Plug Top Entry P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS