GSP002DNB-3.5-05P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002DNB-3.5-05P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223884
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Green Male Plug Through Hole P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS