GSP002BW-3.81-08P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002BW-3.81-08P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223880
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Green Male Plug Screw Through Hole P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS