GSP001RW-5.08-08P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001RW-5.08-08P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223796
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS