GSP001RC-5.08-06P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001RC-5.08-06P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223780
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12mm 16A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P 8.5mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS