GSP001D-5.08-05P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001D-5.08-05P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223746
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 12~26 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Green Male Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS