GSP001DW-5.08-04P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001DW-5.08-04P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223751
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 12~26 1x4P 2.5 300V 4 4P 5.08mm Green Male Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS