GSP001BW-5.08-02P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001BW-5.08-02P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223737
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 16A 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Green Horizontal Termination Male Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS