GSP001A-5.08-03P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001A-5.08-03P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223720
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 1x3P 20A 3 320V 3P 5.08mm Female Plug Green Hinged (Snap On) Horizontal Termination P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS