GS012S-3.5-03P-11-00A(H)
MFR.Part #
GS012S-3.5-03P-11-00A(H)
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10A 130V 18~24 1x3P 3 3.5mm 3P Green 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS