GS009B-5.08-2*03P-11-00A(H)
MFR.Part #
GS009B-5.08-2*03P-11-00A(H)
Description
-40℃~+105℃ 1.5 14~26 15A 2 250V 2x3P 3 5.08mm 6P Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS