GS008-6.35-03P-11-00A(H)
MFR.Part #
GS008-6.35-03P-11-00A(H)
Description
-40℃~+105℃ 1 10~26 1x3P 3 32A 3P 4 450V 6.35mm Green Through Hole 插件,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS