GS007S-5.08-03P-11-00A(H)
MFR.Part #
GS007S-5.08-03P-11-00A(H)
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 18A 1x3P 2.5 250V 3 3P 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS