VV-SMAJ200CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
VV-SMAJ200CA
JLCPCB Part #
C5807872
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 200V 247V 332V 400W 5uA 890mA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS