SMAJ20CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ20CA
JLCPCB Part #
C908823
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A 20V 22.2V 32.4V 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS