SMAJ120A
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ120A
JLCPCB Part #
C2980412
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 120V 133V 193V 400W 5uA TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS