SB20100L
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SB20100L
JLCPCB Part #
C5807934
Package
TO-277
Description
100V 100uA 200A 20A 700mV@20A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS