PESD3V3L2BT
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
PESD3V3L2BT
JLCPCB Part #
C28310456
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 10V 17pF 2 200W 20A 3.3V 4.4V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS