PESD15VL2BT
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
PESD15VL2BT
JLCPCB Part #
C21713979
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 15V 16.5V 18pF 1uA 2 240W@8/20us 40V 6A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS