MBR30200CT
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
MBR30200CT
JLCPCB Part #
C908743
Package
TO-220AB-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 200V 20uA 250A 30A 920mV@30A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS