MBR20L60CT
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
MBR20L60CT
JLCPCB Part #
C6067479
Package
TO-220AB
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 200uA 20A 550mV@20A 60V TO-220AB Schottky Diodes ROHS