MBR10L150CT
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
MBR10L150CT
JLCPCB Part #
C22463597
Package
TO-220AB
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10A 150V 200uA 850mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS