ESD5Z3.3T1G
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
ESD5Z3.3T1G
JLCPCB Part #
C28310455
Description
-55℃~+125℃ 110pF 11A 150W 200nA 3.3V 5V 9V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS