ES3.3D2LA03
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
ES3.3D2LA03
JLCPCB Part #
C5137775
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃@(Tj) 1 1.5pF 12V 20A 3.3V 350W 4V 500nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS