ES3.3D1HA03
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
ES3.3D1HA03
JLCPCB Part #
C5137774
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃@(Tj) 1 12V 25A 3.3V 3.4V 350W 500nA 50pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS